Znajdujemy rozwiązania pomagające rozwijać Twoją firmę.

Naszym celem jest wesprzeć Twoje projekty wiedzą naszych ekspertów. 

EVOLVED powstało w 2008 roku jako jednoosobowa działalność wspierająca działy marketingu firm z branży motoryzacyjnej. Z biegiem lat firma się rozrastała, przekształciła w spółkę,  poszerzała zakres usług, ewoluowała od marketingu tradycyjnego wprowadzając coraz więcej elementów marketingu cyfrowego.   

Zebraliśmy zespół ludzi, którzy są gotowi do wsparcia Twojej firmy w pełnym zakresie – od projektów graficznych, poprzez prowadzenie social media,  realizacje wideo, public relations aż do wsparcia w produkcji materiałów reklamowych.

Nasze wartości

Przejrzystość

Wierzymy w szczerość relacji z naszymi klientami. Realizujemy plany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Z nami nie ma niespodzianek.

Zaufanie

Priorytetem dla nas są uczciwość i rzetelność, zawsze dążymy do budowania relacji opartych na zaufaniu oraz prowadzimy projekty klienta tak, jakby chodziło o naszą firmę.

Prostota

Wierzymy, że bycie ekspertem nie powinno oznaczać używania skomplikowanego języka. Nasze podejście jest proste i bezpośrednie, zawsze staramy się uprościć to, co na pierwszy rzut oka wydaje się złożone.

dostawca rozwiązań marketingowych

Świadczymy pełen zakres usług

Po latach doświadczeń nauczyliśmy się, że każdy kanał marketingowy ma swoje unikalne zalety, ale działają one najlepiej, gdy są strategicznie połączone z innymi kanałami. Dlatego oferujemy naszym klientom kompleksowe strategie, które wykorzystują szeroką gamę kanałów cyfrowych oraz tradycyjnych, aby zwiększyć widoczność, konwersje i generować przychody.

Kto za tym stoi

Poznaj założyciela firmy.

Z wykształcenia marketingowiec. Z pasji grafik, fotograf i developer. Miłośnik nowych technologii.

Posiada 20 lat doświadczenia w obszarze marketingu. Odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii marketingowych oraz budowanie przekazu wizualnego firm i marek.  Autor wielu stron internetowych.

Stworzył zespół specjalistów gotowy oddać do Państwa dyspozycji. 

Mariusz Tęczyński
CEO